Enter your keyword

Berksan Asma İskele

Bize ulaşabilmek için aşağıda paylaşılan iletişim adreslerini kullanabilir ve bizimle irtibat kurabilirsiniz.

İLETİŞİM BİLGİLERİ
  • İkitelli Metal – İş Küçük Sanayi Sitesi Blok / 11 No :49
  • Başakşehir – İSTANBUL / TÜRKİYE
  • Tel: +9 0507 94 570 91
  • Faks: +90 212 549 66 10
  • berksanasmaiskele@hotmail.com
  • Pzt- Cmrt: 9:00 – 18:00

Berksan Asma İskele

Asma iskele sektöründe 1987 yılından itibaren faaliyet gösteren firmamız , önce BERK ASMA İSKELE LTD. olarak faaliyette iken imalat ve montaj konularında, gelişen teknolojiye uyarak, BERKSAN ASMA İSKELE LTD. olarak yeni tip yerli motorlar ve yerli kaldırma sistemleri , şaryolar ve sepetler imalatına girmiştir. Şirketimiz , kaliteli asma iskele ve ekonomik asma iskele olarak elektrikli asma iskele sektörde söz sahibidir. Asma iskele fiyatları için bizlere ulaşabilir, detaylı bilgi alabilirsiniz.

DIŞ CEPHE SİSTEMLERİ

service
Müşterilerimizin beklentilerini en iyi şekilde yerine getirmek, beklentilerini gerçekleştirmek ve müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Asma İskele Kiralama

service
Firmamız asma iskele sistemlerinin tüm parçalarını kendi üretim merkezinde üretmektedir bu durum müşterilerimize fiyat bakımından daha ekonomik olarak yansımaktadır.Kurumumuz için asma iskele ile hizmet vermek, aynı zamanda kiralık asma iskele hizmetleri sunmak tam bir hizmet vermenin gereğidir. Temizlik ve asma iskele kiralama hizmetimizle sizlerle birlikte uyum içerisinde çalışmak istiyoruz.

Asma İskele

service
Berksan Asma iskele binalarınızın, iş yerlerinizde cam silimi ,temizlik,boyama,mantolama ve sıva işleriniz dahil olmak üzere asma iskele konusunda uzman ve yeterli kadromuz ile siz değerli müşterilerimizin her zaman yanında olan firmamız sizlere en güzel en hesaplı ve profesyonelce hizmetimizi sunuyoruz dış cephe cam temizliklerinde şirketimiz tarafından kullanılan temizleme ekipmanları tamamı ile kullanıma elverişlidir

Referanslarımız

1
2
3
4
5
6

%100 Müşteri Memnuniyeti

Berksan Asma İskele siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini kendine hedef biçmiş ve bu hedef doğrultusunda çalışmalarını sürdürmektedir

SÜREÇ TAKİBİ

Proje boyunca uzman kadromuz süreci titizlikle izlemekte ve en ufak bir ayrıntıyı atlamadan işlemleri tamamlamaktadır.

ZAMANINDA TESLİMAT

İskeleprojelerini tam zamanında teslim edebilmek için büyük gayret göstermekte ve bu özelliğiyle gurur duymaktadır.

GÜVEN ORTAMI

1987' den günümüze sek törel öncülüğüne devam eden Berksan Asma İskele siz değerli müşterilerimiz için güven ortamını sağlamaktadır.

1138

Tamamlanan Projeler

1118

Müşteri Memnuniyeti

10220

Toplam Çalışma Günü

18

Devam Eden Projeler

SEK TÖREL BİLGİLER

WBerksan Asma İskele " %100 Müşteri memnuniyeti - Kusursuz hizmet anlayışı

www.asmaiskele.com