Enter your keyword

Asma İskele Kiralama

Berksan Asma İskele Sistemleri - En Uygun Fiyat Avantajlarıyla.

Asma İskele Kiralama

  • portfolio
  • portfolio
  • portfolio

ASMA İSKELE KİRALAMA

Yapılarınızda dış cephe çalışmalarının yapılabilmesi için teras bağlantı sistemleri ve Asma iskele kiralama sistemleri için Ücretsiz keşif Projelendirme çalışması yapmaktayız.
– Elektrikli Asma İskeleler ,
– Hidrolik Sistemli Teleskobik Asma İskeleler.
– Ray Sistemli (Manuel veya Motor Sistemi ile Hareket eden)Asma iskeleler.
– Manuel (Kollu) Asma İskeleler.
– Tek Motorlu Asma İskele 85×85 cm ölçüsünde

KİRALIK ASMA İSKELE SERVİSİ

Asma iskele sistemlerimiz sınırsız yükseklikte çalışma imkanı ile teknolojik olarak 2m lik modüler parçalar halinde hazırlanmıştır istenildiğinde 2 m ile 13m arasında parçalar eklenerek değişik boy ölçülerinde kullanılabilecek şekilde tasarlanmıştır.
Firmamız asma iskele kiralama sistemlerinin tüm parçalarını kendi üretim merkezinde üretmektedir bu durum müşterilerimize fiyat bakımından daha ekonomik olarak yansımaktadır.
Kurumumuz için asma iskele ile hizmet vermek, aynı zamanda asma iskele kiralama hizmetleri sunmak tam bir hizmet vermenin gereğidir. Temizlik ve asma iskele kiralama hizmetimizle sizlerle birlikte uyum içerisinde çalışmak istiyoruz.
Binaların halihazırda olan yapı durumlarına göre çok çeşitli taşıyıcı sistemlerin gereksinimi, bina yüksekliğine bina terasının konumuna, bina cephesine göre değişik alternatifler sunmak iskele kurulacak olan binaların önceden keşfi ve ölçüleri önemli yardımcı etkenlerdir.

İşkence ile Asılan Sistemler;

Daha çok, betonarme parapetlere monte edilen beton parapete sıkıştırılarak taşınan sistemlerdir.

Ağırlık, Gezici Ayaklarla Asılan Sistemler;

Düz teras zeminlerde, askı tekılma imkanı olmayan, kendi kendine taşıtılan, ağırlık sistemli hareketli ayaklara taşıtılan sistemlerdir.

Münferit, Matafora, Askı Sistemi ile Asılan Askı Sistemleri;

İşkence askı takılma imkanı olmayan ve gezici ayak hareket alanı bulunmayan kısıtlı çatılarda, münferit ayaklar takılıp çıkartılarak taşıtılan sistemlerdir.

Kollu Yerli Sepetler;

İki adet yerli mekanizmalardan oluşan sepet sistemleridir. Dört adet çelik halatla taşıtılmakta, sepet ve halat boyları değişebilmektedir. İkinci emniyet halatları da olduğu için güvenli sismtelerdir.

Yerli Elektrikli Sepetler;

Yerli mekanizmaların elektrikli hale çevrilmesiyle elde edilmiştir. Emniyet kilitriyle donatılmıştır. İskele üzerindeki kumanda panısundan iki kişi tarafından kullanılabilmektedir.

Avrupa Elektrikli İskele;

İki adet avrupa motorlarla donatışmıştır sistemlerdir. İki adet emniyet kilidi (Block Stop) ile emniyeti sağlanmıştır.