Enter your keyword

Berksan - Asma İskele

Sek törel öncülüğümüzde En uygun fiyat avantajları Berksan asma iskele sistemlerinde

Asma İskele

  • portfolio
  • portfolio
  • portfolio
  • portfolio

ASMA İSKELE

Kuruluşumuz binaların, iş merkezlerinin, gök delenlerin cam temizlemesi, silinmesi, boyama, mantolama ve sıva işleriniz dahil olmak üzere asma iskele konusunda uzman ve yeterli kadrosuyla siz değerli müşterilerimizin her zaman yanındayız. Berksan  olarak sizlere en güzel, en hesaplı ve profesyonelce hizmetimizi sunuyoruz. firmamız temel hizmet anlayışında odak noktası olarak asma iskele sistemlerini hedef almıştır. Global standartlarla oluşturduğu bu sistemler en ufak bir bozulma oluşmamakta ve oluşmasına izin verilmemektedir. Ürünlerimizde güvenlik ön planda tutulduğundan en ufak bir iş kazasının oluşmasına tölere gösterilmemektedir.

Hedef hizmet yapısında sunmuş olduğu asma iskele ile dış cephe temizleme işlemlerinde de faaliyet göstermektedir. Cevre ile beraber iş sağlığı güvenliği sağlanarak yapılan dış cephe asma iskele temizleme hizmetleri müşteri istek ve önerilerine daimi bir şekilde cevap verebilmek amacıyla tecrübeli çalışma arkadaşlarımız tarafından planlanmaktadır.  Tüm iş potansiyellerimiz müşteri memnuniyeti odaklı bir merkezi çalışma sistemiyle tamamlanarak alınan hizmet memnuniyeti en üst düzeyde tutulmaya çalışılmaktadır. Sektör içerisinde dış cephe hizmetlerinde güven duyabileceğiniz ve sek törel öncülüğünü sürdüren firma Berksan Asma iskele sistemleridir.

Asma İskele Nedir ?

Asma iskele veya da diğer bir tabiriyle elektrikli asma iskele bina dışı cephe çalışmaları veya da inşaat şantiyelerinde karşımıza sıklıkla çıkan yük kaldırma özelliği ile beraber dış cephe sistemlerinde taşıyıcı özelliğide bulunan, dış çephe sistemidir. Ürün seçimi bina, plaza veya da diğer meteryallere göre değişkenlik göstermektedir. Zira her bine ve plaza kendine göre bir mimari özellik taşımaktadır. İşte tam bu noktada Berksan asma iskele sizlere profesyonel ekibiyle en uygun çözümleri sunmaktadır.

Berksan Asma İskele Uygulamaları !!!

Berksan asma iskele çevre ve iş sağlığı güvenliğine büyük önem vermektedir. Bu doğrultuda öncelikle asma iskele ürünlerimizin güvenli bir yapıda imal edilmesi, güven kalitesi içerisinde çalışırlığını sağlayabilmek adına kullanım talimatnamesinin eğitimini alan personellerimiz tarafından hizmete sunulmaktadır. Güvenlik prosedürlerimiz ve oluşturulan güvenlik talimatlarımız doğrultusunda gerçekleşen faaliyetler sayesinde dış cephe asma iskeleleri güveli, sağlıklı ve sorunsuz bir şekilde faaliyetlerini sürdürmeye devam etmektedir.