Enter your keyword

Dış Cephe Sistemleri

Berksan Asma İskele - Dış Cephe Sistemlerinde En uygun Fiyat avantajlarını ayağınıza getirdi.

DIŞ CEPHE SİSTEMLERİ

  • portfolio
  • portfolio
  • portfolio

DIŞ CEPHE SİSTEMLERİ

Berksan asma iskelede olduğu gibi dış cephe sistemleri ve dış cephe temizliğinde de faaliyet göstermektedir. Bünyemizin ilk hedefi dış cephe sistemlerinde güvenli bir iş ortamı kurmak ve uzman kadromuzun iş güvenliği sağlığı kapsamında faliyetlerini sürdürmesini sağlamaktadır. Ayrıca Berksan asma iskele olarak asma iskele sistemleri ile beraber teras bağlantı sistemlerinin stabil bir ortamda çalışabilmesi için ücretsiz keşif hizmetide sunmaktadır. Berksan asma iskele dış cephe sistemleri ile beraber dış cephe temizliği için sizlere güven ortamında ortaklıklar sunmaktadır.

Dış cephe sistemlerinde temizliği gerçekleştirilebilmesi için gereken bütün ihtiyaçlar tespit edilerek plaza, iş habı, gökdelen gibi yapıların temizliği için firmamızdan profesyonel çözüm isteklerinde bulunabilirsiniz. Ayrıca sding, metal, duvar, cam kaplama gibi dış cephelerin temizliğinde en büyük yardımcınız ve çözüm ortağınız olmaktan onur duyarız.

İstanbul dış cephe sistemleri ile beraber dış mekan temizliğinde kaliteli, güven ortamı sağlayan ve iş güvenliği sağlığını ön planda tutan sayılı firmalar arasında yer almaktayız.