Berksan Asma İskele

Asma İskele Bakım Onarım

Asma iskele sistemlerinin uygulama alanları, iş süreçleri ve kullanım açısından ürkütücü gelebilmektedir. Faaliyet yapısının büyük bir çoğunluğu dış cephe ve yüksek alanları kapsadığı için, uygulanan asma iskele sistemlerinin bakım onarım süreçlerinin iş güvenliğine uygun ve doğru zaman periyodlarıyla yenilenmesi gerekmektedir.

check02

%100 Yerli Üretim

check02

Uygun Ödeme Koşulları

check02

Teknik Destek

check02

Sertifikalı ve Güvenlikli

Satılık Asma İskele

Berksan asma iskele bakım onarım süreçlerinin tamamı İSO standartlarına uygun ve iş güvenliği odaklı gerçekleştirilmekte ve uygulamaları tamamlanmaktadır.

Farklı kurum ve kuruluşlardan tedarik edilen asma iskele sistemlerine de bakım ve onarım desteği sunuyoruz.

Asma iskele sisteminin Berksan markası olması zorunluluğu bulunmamaktadır.
Asma iskele bakım ve onarım süreçlerinde Berksan markasını tercih ederek, var olan asma iskele sistemlerinizi garantimiz altına alabilir ve asma iskele sisteminizin kullanım sürecini uzatabilirsiniz. İş güvenliği ve asma iskele sisteminden en iyi verimi alabilmek için yapılacak periyodik bakım işlemleri oldukça büyük bir öneme sahiptir. Asma iskele bakım süreçlerinizi aksatmayarak iş güvenliğini %100 seviyeye çıkartabilirsiniz.

Berksan, asma iskele imalatı, montajı, kiralama ve periyodik bakım hizmeti sunmaktadır. Yeni tip yerli motorları güncel teknolojiyle pekiştirerek iş güvenliğini en üst düzeye çıkartmıştır. Arge gücümüz inovatif güncellemelerle İSO standartları çerçevesinde üretim yapmamıza olanak sağlamaktadır.

Asma iskele sistemleri, elektrikli asma iskele olarak da adlandırılmaktadır. Bina dış cephe çalışma alanları veya şantiyelerde sıklıkla karşımıza çıkmaktadır. Asma iskele uygulama alanlarında sıklıkla yük kaldırma ve dış cephe uygulama süreçlerinde kullanılmaktadır.

Asma iskele sistemleri, halatlar ve güç motorları yardımıyla hareket etme kabiliyetine sahiptir. Uygulama alanlarında dikey bir şekilde kullanıma uygun olup iş güvenliğini ön plana çıkartmaktadır.

Yüksek yapılarda yük kaldırma ve dış cephe temizlik işlemleri için iskele sistemlerine ihtiyaç duyulmaktadır.  Belirtilen süreçlerin tamamında iş güvenliğini doğru bir şekilde sağlayabilmek için elektrikli iskele sistemleri en güvenilir çözüm olacaktır.  Kullanım kolaylığı, hareket özgürlüğü ve her yapıya uygun çözümler oluşturması açısından Berksan siz değerli müşterilerimizin çözüm ortağı olmaktadır.

Asma iskele en çok tercih edilen uygulama Alanları?

Asma iskele, faaliyet alanlarına göre uygulama bölümleri değişkenlik gösterebilmektedir. Ülkemizin inşaat sektöründeki gelişmeleri, arge yatırımları ve yeni faaliyet alanları asma iskele sistemlerinin de uygulama alanlarını genişletmiştir. En çok kullanılan uygulama alanları aşağıdaki gibidir.

  • Dış cephe Giydirmeleri
  • Dış cephe yenileme faaliyetleri
  • Sıva ve Dış boyama süreçleri
  • Dış ce iç cephe onarım ve yenileme alanlarında

Asma iskele seçiminde öncelik tercihiniz her zaman iş güvenliği olmalıdır. Faaliyet alanına göre asma iskele yapısının düzenlenmesi ve uygulanması gerekmektedir. Yapı ve dış cephe unsurları seçim sırasında en çok dikkat edilmesi gereken konuların başında gelmektedir. Faaliyet sürecini gerçekleştirecek olan kurumun öncelikle güvenlik unsurlarını gözlemlemesi gerekmektedir.


Berksan asma iskele olarak TSE standartlarında asma iskele üretmekte ve her daim iş güvenliğin ön planda tutmaktayız. Uzmanlarımızla iletişim kurarak en uygun asma iskele sistemini seçebilirsiniz.

Hızlı İletişim Formu

Teklif isteğinizi göndermeniz ile beraber, uzmanlarımı size en geç 6 iş saati içerisinde dönüş yapmış olacaktır.