Skip links

Asma İskele Bakım Onarım

profesyonel ve inovatif asma iskele çözümleri

İş Güvenliği

Asma İskele Bakım Onarım

Arge çalışmalarımızın tüm yoğunluğu iş ve insan güvenliği odaklı oluşturulmakta ve hayata geçirilmektedir.

Asma İskele Bakım Onarım

Asma iskele sistemlerinin uygulama alanları, iş süreçleri ve kullanım açısından ürkütücü gelebilmektedir. Faaliyet yapısının büyük bir çoğunluğu dış cephe ve yüksek alanları kapsadığı için, uygulanan asma iskele sistemlerinin bakım onarım süreçlerinin iş güvenliğine uygun ve doğru zaman periyodlarıyla yenilenmesi gerekmektedir.

Berksan asma iskele bakım onarım süreçlerinin tamamı İSO standartlarına uygun ve iş güvenliği odaklı gerçekleştirilmekte ve uygulamaları tamamlanmaktadır.

Farklı kurum ve kuruluşlardan tedarik edilen asma iskele sistemlerine de bakım ve onarım desteği sunuyoruz. Asma iskele sisteminin Berksan markası olması zorunluluğu bulunmamaktadır.

Asma iskele bakım ve onarım süreçlerinde Berksan markasını tercih ederek, var olan asma iskele sistemlerinizi garantimiz altına alabilir ve asma iskele sisteminizin kullanım sürecini uzatabilirsiniz. İş güvenliği ve asma iskele sisteminden en iyi verimi alabilmek için yapılacak periyodik bakım işlemleri oldukça büyük bir öneme sahiptir. Asma iskele bakım süreçlerinizi aksatmayarak iş güvenliğini %100 seviyeye çıkartabilirsiniz.

istanbul asma iskele

Berksan Asma İskele Bakım Onarım Hizmeti

Asma iskele sistemlerinin iş güvenlik sürecini devam ettirebilmesi, faaliyet sırasında her hangi bir arıza yaşamaması ve güvenlik ilkelerini faaliyet süresi boyunca sürdürebilmesi için, asma iskele sistemlerinizin düzenli olarak bakım onarım sürecine tabi tutulması gerekmektedir.

Berksan asma iskele olarak profesyonel kadromuzla İSO ve iş güvenliği standartlarına uygun bir şekilde asma iskele hizmetinizin bakım sürecini yönetmekte ve arızalanan asma iskele hizmetlerinizin onarım sürecini tamamlamaktayız.

Asma iskele sistemlerinin büyük bir çoğunluğu dış cephe ve güvenlik riski taşıyabilecek faaliyet alanlarında hizmet görmektedir. Bu sebepten ötürü asma iskele sistemlerinin tüm aksamı belirli aralıklarla uzman ekipler tarafından gözden geçirilmeli ve bakım sürecini tamamlamalıdır.

Bakım onarım süreci içerisinde;

  • Doğru kurum ve doğru uzmanların kontrolü sağlaması en öncelikle hususların başında gelmektedir.
  • Uzman ekibin asma iskele sistemine ilişkin elektronik, taşıma, yük dengeleyici e motor aksamını muhakkak incelemelidir.
  • Asma iskele sistemlerine ait çelik halatların düzenli aralıklarla incelenmesi ve gerektiğinde değiştirilmesi gerekmektedir.

Asma iskele seçiminde öncelik tercihiniz her zaman iş güvenliği olmalıdır. Faaliyet alanına göre asma iskele yapısının düzenlenmesi ve uygulanması gerekmektedir. Yapı ve dış cephe unsurları seçim sırasında en çok dikkat edilmesi gereken konuların başında gelmektedir. Faaliyet sürecini gerçekleştirecek kurumun ön keşif sırasında uygulayacağı güvenlik protokollerini muhakkak öğrenmeli ve uygulama sırasında güvenlik unsurlarının işlendiğine emin olunmalıdır. Berksan asma iskele olarak TSE standartlarında asma iskele üretmekte ve her daim iş güvenliğin ön planda tutmaktayız. Uzmanlarımızla iletişim kurarak en uygun asma iskele sistemini seçebilirsiniz.

%100 yerli üretim

detaylı bilgi

ücretsiz ön keşif

detaylı bilgi

ekonomik çözümler

detaylı bilgi

kesintisiz iş güvenliği

detaylı bilgi

uzmanlık alanlarımız

Asma iskele ihtiyaçlarınızı en doğru şekilde analiz ederek, size en doğru çözümleri sunuyoruz.

yerli üretim

asma iskele çözümleri

uygun fiyat

kiralık asma iskele

iş güvenliği

asma iskele bakım onarım

Berksan asma iskele çözümleri

Berksan Asma İskele sistemleri olarak 30 yılı aşkın deneyimimiz sek törel öncülüğü gerçekleştirmemize ve asma iskele sistemlerinin güncel teknolojiyle pekiştirilmesine yardımcı olmaktadır.

detaylı bilgi

Diğer bir tabiriyle elektrikli asma iskele bina dış cephe çalışmaları veya da inşaat şantiyelerinde karşımıza sıklıkla çıkan yük kaldırma özelliği ile beraber dış cephe sistemlerinde ana unsurudur.

Yüksek yapılarda yük kaldırma ve dış cephe temizlik işlemleri için iskele sistemlerine ihtiyaç duyulmaktadır.  Belirtilen süreçlerin tamamında iş güvenliğini doğru bir şekilde sağlayabilmek için elektrikli iskele sistemleri en güvenilir çözüm olacaktır.  Kullanım kolaylığı, hareket özgürlüğü ve her yapıya uygun çözümler oluşturması açısından Berksan siz değerli müşterilerimizin çözüm ortağı olmaktadır.

Hub IT allows your business and technology
computers to store, transmit, analyze,
and manipulate big data.

yüzde yüz yerli üretim yüzde yüz yerli sermaye

1000+ tamamlanan ve desteği devam eden proje hacmi

asma iskele fiyatları
asma iskele teklif formu

en iyi fiyat garantisi.

Teklif isteğinizi göndermeniz ile beraber, uzmanlarımı size en geç 6 iş saati içerisinde dönüş yapmış olacaktır.

En uygun hizmeti seç.

Teklifini uzmanlarımıza gönder.