Asma iskele Bakım&Onarım

Berksan Bakım&Onarım Hizmetleri

Home Asma İskele Bakım Onarım

Asma İskele Bakım Onarım

Farklı kurum ve kuruluşlardan tedarik edilen asma iskele sistemlerinede bakım ve onarım desteği sunuyoruz. Asma iskele sisteminin Berksan markası olması zorunluluğu bulunmamaktadır.

Asma iskele bakım ve onarım süreçlerinde Berksan markasını tercih ederek, var olan asma iskele sistemlerinizi garantimiz altına alabilir ve asma iskele sisteminizin kullanım sürecini uzatabilirsiniz. İş güvenliği ve asma iskele sisteminden en iyi verimi alabilmek için yapılacak periyodik bakım işlemleri oldukça büyük bir öneme sahiptir. Asma iskele bakım süreçlerinizi aksatmayarak iş güvenliğini %100 seviyeye çıkartabilirsiniz.

Dış Cephe Sistemleri

Güvenilir ve Pratik, Dış Cephe Temizlik Sistemleri iş süreçlerinizi kolaylaştıracak.

Asma İskele Kiralama

Daha ekonomik çözümler için, Asma iskele kiralama hizmeti sunuyoruz.

Neden Berksan Asma İskele Sistemleri

  • Üstün müşteri memnuniyeti ana hedeflerimiz arasında yer almaktadır.
  • %100 İş güvenliği prensibimiz tüm asma iskele sistemlerinin başarılı bir şekilde kullanım kolaylığı ve güvenliğini oluşturmaktadır.
  • Arge çalışmalarımız Asma İskele sistemleri ve yan ürünlerimizin daha ekonomik fiyatlarla son kullanıcıya ulaşmasına yardımcı olarak daha kaliteli ürünlerin ön plana çıkmasına yardımcı olmaktadır.
  • Tüm dış cephe sistemlerine uygun asma iskele sistemleri imalatı gerçekleştiriyor ve hızlı bir şekilde faaliyet alanlarına sokuyoruz.

Çalışma Saatleri

Pazartesi – Cuma10.00 – 18.00
CumartesiRandevu Kapalı
PazarRandevu Kapalı
Resmi Tatil Kapalı

Randevu Al