Berksan Asma İskele

Asma İskele Sistemleri

Elektrikli motorlu Asma İskele Sistemleri, dış cephe, asansör boşluğu erişim sistemleri içerisinde en çok tercih edilen ve kabul gören inşaat ekipmanlarından biridir.

%100 Yerli Üretim

Uygun Ödeme Koşulları

Teknik Destek

Sertifikalı ve Güvenlikli

Satılık Asma İskele

Elektrikli motorlu asma iskele sistemleri, son zamanlarda dış cephe, asansör boşluğu erişim sistemleri içerisinde en çok tercih edilen ve kabul gören inşaat ekipmanlarından biridir. Berksan asma iskele LTD ŞTİ de, 20 yılı aşkın süreden beri TS EN 1808 standartlarına göre elektrikli asma iskele üretiminde güvenilir ve profesyonel bir çalışma yürütmektedir.

Elektrikli asma iskelelerimizde, tırmanma çelik halatı ile birlikte emniyet halatları da mevcuttur. Kontrol ve istem dışı gerçekleşecek herhangi bir eylemde emniyet kilidi devreye girmektedir. Elektrikli asma iskele sistemlerimizde kullandığımız çelik halatlar, en az 8.00 mm çaplıdır ve galvanizlidir.

Arçelik marka motorlarımız, içerisinde bulunan elektrikli aşırı yük sensörleri sayesinde aşırı yük yüklenmeyi veya sepetin herhangi bir yere takılmasını engelleyici rol üstlenmektedir. Böylece personel hatası nedeniyle gerçekleşecek muhtemel tehlikeler minimuma indirilmektedir.

Elektrikli asma iskele üretimimizde hammerton boya yada galvaniz kullanılmaktadır. Böylece asma iskele sistemlerimiz daha uzun ömürlü ve paslanmazlık özelliğine sahip olmaktadır. Asma iskelemizde kullanılan tüm parçalar CE sertifikalıdır ve makime mühendisler odasından akredite edilmiş kuruluşlarca müşteriye teslim edildikten sonra kontrolleri yapılmaktadır.

Genel Özellikleri

  • Depolama, nakliye ve kurulum hizmeti avantajı
  • 2 metrelik modüler parçalardan oluşan sepetlerin boyları,1,20, 2 ve 8 metreye kadar uzatabilme olanağına sahiptir.
  • Gezici ayak ( modüler) ve parapete monte edilen işkence konsollu sistem olmak üzere her çeşit çatıya kurulum yapılabilmektedir.
  • Barit ağırlıklı yüklerin rahat taşınabilmesi için her biri 25 kg olan taşınabilir kollara sahip yük sistemi kullanılmaktadır.
  • Yüksek binalarda ve alanlarda çalışma esnasında, elektrik panomuzda el aletlerinin çalışması için 220 W prize sahiptir.
  • Her çeşit binalarda kullanım alanına sahip , ray, mapa, işkence konsol, gezici ayak sistemleri mevcuttur.

Berksan, asma iskele imalatı, montajı, kiralama ve periyodik bakım hizmeti sunmaktadır. Yeni tip yerli motorları güncel teknolojiyle pekiştirerek iş güvenliğini en üst düzeye çıkartmıştır. Arge gücümüz inovatif güncellemelerle İSO standartları çerçevesinde üretim yapmamıza olanak sağlamaktadır.

Asma iskele sistemleri, elektrikli asma iskele olarak da adlandırılmaktadır. Bina dış cephe çalışma alanları veya şantiyelerde sıklıkla karşımıza çıkmaktadır. Asma iskele uygulama alanlarında sıklıkla yük kaldırma ve dış cephe uygulama süreçlerinde kullanılmaktadır.

Asma iskele sistemleri, halatlar ve güç motorları yardımıyla hareket etme kabiliyetine sahiptir. Uygulama alanlarında dikey bir şekilde kullanıma uygun olup iş güvenliğini ön plana çıkartmaktadır.

Yüksek yapılarda yük kaldırma ve dış cephe temizlik işlemleri için iskele sistemlerine ihtiyaç duyulmaktadır.  Belirtilen süreçlerin tamamında iş güvenliğini doğru bir şekilde sağlayabilmek için elektrikli iskele sistemleri en güvenilir çözüm olacaktır.  Kullanım kolaylığı, hareket özgürlüğü ve her yapıya uygun çözümler oluşturması açısından Berksan siz değerli müşterilerimizin çözüm ortağı olmaktadır.

Asma iskele en çok tercih edilen uygulama Alanları?

Asma iskele, faaliyet alanlarına göre uygulama bölümleri değişkenlik gösterebilmektedir. Ülkemizin inşaat sektöründeki gelişmeleri, arge yatırımları ve yeni faaliyet alanları asma iskele sistemlerinin de uygulama alanlarını genişletmiştir. En çok kullanılan uygulama alanları aşağıdaki gibidir.

  • Dış cephe Giydirmeleri
  • Dış cephe yenileme faaliyetleri
  • Sıva ve Dış boyama süreçleri
  • Dış ce iç cephe onarım ve yenileme alanlarında

Asma iskele seçiminde öncelik tercihiniz her zaman iş güvenliği olmalıdır. Faaliyet alanına göre asma iskele yapısının düzenlenmesi ve uygulanması gerekmektedir. Yapı ve dış cephe unsurları seçim sırasında en çok dikkat edilmesi gereken konuların başında gelmektedir. Faaliyet sürecini gerçekleştirecek olan kurumun öncelikle güvenlik unsurlarını gözlemlemesi gerekmektedir.


Berksan asma iskele olarak TSE standartlarında asma iskele üretmekte ve her daim iş güvenliğin ön planda tutmaktayız. Uzmanlarımızla iletişim kurarak en uygun asma iskele sistemini seçebilirsiniz.

Hızlı İletişim Formu

Teklif isteğinizi göndermeniz ile beraber, uzmanlarımı size en geç 6 iş saati içerisinde dönüş yapmış olacaktır.