Berksan Asma İskele

Asma İskele Kiralama

Asma iskele imalatı dışında daha ekonomik çözümler de sunmaktayız. Bünyemizde barındırılan asma iskele kiralama hizmetimizden yararlanabilir, proje bazlı asma iskele ihtiyaçlarınızda oluşan maliyetleri aşağıya çekebilirsiniz.
check02

%100 Yerli Üretim

check02

Uygun Ödeme Koşulları

check02

Teknik Destek

check02

Sertifikalı ve Güvenlikli

Kiralık Asma İskele

Berksan asma iskele kiralama hizmetlerimizde sunmuş olduğumuz ürünlerimiz giydirme cephelerin tamamına %100 uyum sağlamakta ve Berksan markası tarafından garanti altına alınmaktadır. Ayrıca proje bazlı ileteceğiniz ek taleplerinize istinaden kiralık asma iskele sistemlerimiz revize edilerek kullanılacak cephelere uygun hale getirilebilir. Kiralama sürecinin tamamında uygulama alanları sıklıkla profesyonel ekibimiz tarafından kontrol edilmekte ve proje boyunca sizlere destek sağlamaktadır.

Asma iskele kiralama süreçlerimizi büyük bir titizlikle yönetmekteyiz. Siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti her zaman misyonumuzun temel parçası arasında yer almıştır. Sizlerin ihtiyaçlarını doğru anlıyor ve hizmetlerimizi en uygun koşullara adapte olacak şekilde güncelliyoruz.

Genel Özellikleri

  • Depolama, nakliye ve kurulum hizmeti avantajı
  • 2 metrelik modüler parçalardan oluşan sepetlerin boyları,1,20, 2 ve 8 metreye kadar uzatabilme olanağına sahiptir.
  • Gezici ayak ( modüler) ve parapete monte edilen işkence konsollu sistem olmak üzere her çeşit çatıya kurulum yapılabilmektedir.
  • Barit ağırlıklı yüklerin rahat taşınabilmesi için her biri 25 kg olan taşınabilir kollara sahip yük sistemi kullanılmaktadır.
  • Yüksek binalarda ve alanlarda çalışma esnasında, elektrik panomuzda el aletlerinin çalışması için 220 W prize sahiptir.
  • Her çeşit binalarda kullanım alanına sahip , ray, mapa, işkence konsol, gezici ayak sistemleri mevcuttur.

Berksan, asma iskele imalatı, montajı, kiralama ve periyodik bakım hizmeti sunmaktadır. Yeni tip yerli motorları güncel teknolojiyle pekiştirerek iş güvenliğini en üst düzeye çıkartmıştır. Arge gücümüz inovatif güncellemelerle İSO standartları çerçevesinde üretim yapmamıza olanak sağlamaktadır.

Asma iskele sistemleri, elektrikli asma iskele olarak da adlandırılmaktadır. Bina dış cephe çalışma alanları veya şantiyelerde sıklıkla karşımıza çıkmaktadır. Asma iskele uygulama alanlarında sıklıkla yük kaldırma ve dış cephe uygulama süreçlerinde kullanılmaktadır.

Asma iskele sistemleri, halatlar ve güç motorları yardımıyla hareket etme kabiliyetine sahiptir. Uygulama alanlarında dikey bir şekilde kullanıma uygun olup iş güvenliğini ön plana çıkartmaktadır.

Yüksek yapılarda yük kaldırma ve dış cephe temizlik işlemleri için iskele sistemlerine ihtiyaç duyulmaktadır.  Belirtilen süreçlerin tamamında iş güvenliğini doğru bir şekilde sağlayabilmek için elektrikli iskele sistemleri en güvenilir çözüm olacaktır.  Kullanım kolaylığı, hareket özgürlüğü ve her yapıya uygun çözümler oluşturması açısından Berksan siz değerli müşterilerimizin çözüm ortağı olmaktadır.

Asma iskele en çok tercih edilen uygulama Alanları?

Asma iskele, faaliyet alanlarına göre uygulama bölümleri değişkenlik gösterebilmektedir. Ülkemizin inşaat sektöründeki gelişmeleri, arge yatırımları ve yeni faaliyet alanları asma iskele sistemlerinin de uygulama alanlarını genişletmiştir. En çok kullanılan uygulama alanları aşağıdaki gibidir.

  • Dış cephe Giydirmeleri
  • Dış cephe yenileme faaliyetleri
  • Sıva ve Dış boyama süreçleri
  • Dış ce iç cephe onarım ve yenileme alanlarında

Asma iskele seçiminde öncelik tercihiniz her zaman iş güvenliği olmalıdır. Faaliyet alanına göre asma iskele yapısının düzenlenmesi ve uygulanması gerekmektedir. Yapı ve dış cephe unsurları seçim sırasında en çok dikkat edilmesi gereken konuların başında gelmektedir. Faaliyet sürecini gerçekleştirecek olan kurumun öncelikle güvenlik unsurlarını gözlemlemesi gerekmektedir.


Berksan asma iskele olarak TSE standartlarında asma iskele üretmekte ve her daim iş güvenliğin ön planda tutmaktayız. Uzmanlarımızla iletişim kurarak en uygun asma iskele sistemini seçebilirsiniz.

Hızlı İletişim Formu

Teklif isteğinizi göndermeniz ile beraber, uzmanlarımı size en geç 6 iş saati içerisinde dönüş yapmış olacaktır.