Skip links

Asma İskele

profesyonel ve inovatif asma iskele çözümleri

Berksan Asma İskele Sistemleri

Berksan, asma iskele imalatı, montajı, kiralama ve periyodik bakım hizmeti sunmaktadır. Yeni tip yerli motorları güncel teknolojiyle pekiştirerek iş güvenliğini en üst düzeye çıkartmıştır. Arge gücümüz inovatif güncellemelerle İSO standartları çerçevesinde üretim yapmamıza olanak sağlamaktadır.
 
Siz değerli müşterilerimiz için sunmuş ama iskele ürünlerimiz, giydirme cepheler ve uygulama alanlarının tamamına bire bir uyum sağlamaktadır.
Asma iskele sistemleri, elektrikli asma iskele olarak da adlandırılmaktadır. Bina dış cephe çalışma alanları veya şantiyelerde sıklıkla karşımıza çıkmaktadır. Asma iskele uygulama alanlarında sıklıkla yük kaldırma ve dış cephe uygulama süreçlerinde kullanılmaktadır.
 
Asma iskele sistemleri, halatlar ve güç motorları yardımıyla hareket etme kabiliyetine sahiptir. Uygulama alanlarında dikey bir şekilde kullanıma uygun olup iş güvenliğini ön plana çıkartmaktadır.

Yüksek yapılarda yük kaldırma ve dış cephe temizlik işlemleri için iskele sistemlerine ihtiyaç duyulmaktadır.  Belirtilen süreçlerin tamamında iş güvenliğini doğru bir şekilde sağlayabilmek için elektrikli iskele sistemleri en güvenilir çözüm olacaktır.  Kullanım kolaylığı, hareket özgürlüğü ve her yapıya uygun çözümler oluşturması açısından Berksan siz değerli müşterilerimizin çözüm ortağı olmaktadır.

Asma iskele en çok tercih edilen uygulama Alanları?

Asma iskele, faaliyet alanlarına göre uygulama bölümleri değişkenlik gösterebilmektedir. Ülkemizin inşaat sektöründeki gelişmeleri, arge yatırımları ve yeni faaliyet alanları asma iskele sistemlerinin de uygulama alanlarını genişletmiştir. En çok kullanılan uygulama alanları aşağıdaki gibidir.

 • Dış cephe Giydirmeleri
 • Dış cephe yenileme faaliyetleri
 • Sıva ve Dış boyama süreçleri
 • Dış ce iç cephe onarım ve yenileme alanlarında
Asma iskele seçiminde öncelik tercihiniz her zaman iş güvenliği olmalıdır. Faaliyet alanına göre asma iskele yapısının düzenlenmesi ve uygulanması gerekmektedir. Yapı ve dış cephe unsurları seçim sırasında en çok dikkat edilmesi gereken konuların başında gelmektedir.
Faaliyet sürecini gerçekleştirecek olan kurumun öncelikle güvenlik unsurlarını gözlemlemesi gerekmektedir.
Berksan asma iskele olarak TSE standartlarında asma iskele üretmekte ve her daim iş güvenliğin ön planda tutmaktayız. Uzmanlarımızla iletişim kurarak en uygun asma iskele sistemini seçebilirsiniz.
mesajınızı gönderin

Randevu Talep Et

  Asma İskele

  Asma İskele Kiralama

  Asma İskele Kiralama

  Neden, Berksan asma iskele sistemleri

  Berksan asma iskele sistemleri, giydirme dış cephe sistemlerinin tamamına bire bir uyum sağlamakta ve tüm alanlarda iş güvenliğini ön plana çıkartmaktadır.

  Asma iskele ve diğer hizmetlerimizin tamamı yerli üretim olup profesyonel mühendislerimiz tarafından geliştirilmektedir.

  İş güvenliği ana misyonumuz olup arge süreçlerimizin tamamı iş güvenliği üzerine kurulmuş ve faaliyete geçirilmiştir.

  Yerli üretim asma iskele sistemlerimiz, ithal oranlara nazaran daha uygun fiyatlara üretilmekte ve son kullanıcı hizmetine sunmaktadır.

  %100 yerli üretim

  ücretsiz keşif

  ekonomik çözümler

  kesintisiz iş güvenliği

  asma iskele fiyatları
  asma iskele teklif formu

  en iyi fiyat garantisi.

  Teklif isteğinizi göndermeniz ile beraber, uzmanlarımı size en geç 6 iş saati içerisinde dönüş yapmış olacaktır.

  En uygun hizmeti seç.

  Teklifini uzmanlarımıza gönder.

  7+
  Ülke
  22+
  Planlanan Proje
  11K+
  Aktif Müşteri Kaydı
  41+
  Devam Eden Proje
  Berksan Asma İskele Referanslar
  acıbadem asma iskele referansı
  garanti bankası asma iskele referansı
  mdicalpark asma iskele referans hizmeti
  hayatpark asma iskele referansı
  trendyol asma iskele referans hizmeti