BERKSAN ASMA İSKELE SİSTEMLERİ

Bina Bakım Üniteleri, asma iskele kiralama ve satış sektörüne, Dış Cephe Sistemleri adı altında 1997 yılında başlamış olup, BERKSAN Asma İskele , Dış cephe tamir, Bakım, Onarım, Boyama, işlerinde asma iskele Sistemleri olarak da siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye  devam etmekteyiz.

BERKSAN Asma iskele Cephe Sistemleri ; Bina Bakım Üniteleri) /Cephe Erişim asma iskele Sistemleri, Dış Cephe Temizlik Asansörü, Cephe Montaj Sepet sistemi, Asma İskele, ve Özel İmalatlar ile geniş bir ürün kapasitesine sahiptir. Özellikle Bina Bakım Üniteleri (Cephe Erişim Sistemleri, Dış Cephe Temizlik Asansörü), Cephe Montaj Sepetleri Asma İskele,  imalatında artan kalitemizle sektörün sayılı firmaları arasındayız.

Faaliyet göstermiş olduğumuz sektörde, Öncü firma kapasitesinde olup, kalite  güven odaklı ve müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutarak çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Piyasada  iskele sistemleri kiralaması olarak firmamız  öne çıkmaktadır. Firma olarak AR-GE ye yatırımlarımızı arttırarak, sektöre kaliteli hizmet vermeye vizyonumuz haline getirerek  çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Her zaman ürün geliştirmekte ve sektör içerisinde müşterilerimizin ihtiyaçlarına cevap verebilmek adına firma çalışanlarımız siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir, Müşterilerimizin memnuniyetini üst düzeyde tutabilmek için, çalışmalarımız 7/24 devam etmektedir.

Teklif aşamasında, isteklerinizi ve binanın yapısını göz önünde tutarak, uzun vadede kullana bileceğiniz en uygun asma iskele dış cephe asansör (Asma İskele) Sistemleri ürün model seçimi yapılır, daha sonra teklif formumuz sizlere sunulur.

Sistemi kullanacak olan personellere, gerekli eğitim ve sertifika verilir. Bakım, onarım ve yedek parça temini konusunda, garanti süreleri içinde ve sonrasında firmamız müşterilerimize hizmet vermektedir.

 

 

HEMEN TEKLİF ALIN