Elektrikli Asma İskele, kullanım yerlerine göre, binaların dış cephelerinde, asansör boşluklarında kullanılmaktadır. Beraberinde binalarınızın cephe giydirme işlerinde, dış cephe boyama, sıva işleri ve cephe temizliği gibi, çeşitliliği bir hayli fazla olan kullanım alanlarına sahiptir. Dış cephe işlerinde kullanılmak üzere, talebi fazla olan ve pratik kullanımı sayesinde çok aranan elektrik motorlu inşaat asma iskelesi türü olarak tanımlanabilir. Asma İskele kullanım alanlarındaki çeşitliliğiyle ve çok yönlülüğünden ötürü piyasada en çok tercih edilen asansör sistemlerinden biri haline gelmiştir. Asma iskelenin kullanılan ekipmanların içerisindeki tüm parçalar demonte vaziyette olup taşınabilirliği ve çalışma esansında kullanım kolaylığından ötürü tek başına bir sektör haline gelmiştir. Motorlu Asma İskele olarak da isimlendirilen asma İskeleler direkt olarak şantiye içerisinde ayrılan tüm parçalarının birleşmesiyle kolaylıkla monte edilir. Asma iskelenin sepet kısmı ayrı parçalardan bir araya geldiği için, farklı boylardan sepetler oluşturulabilir, böylece sepetin boyu 2, 4 veya 6 metre olarak ayarlanabilir. Standart konsolu 1,6 metredir. Asma İskele en yüksek binalarda dahi çalışmalarını aksatmadan dış cephe çalışmalarınızı hızlıca çözer.

Elektrikli asma iskelelerimiz, Berksan firması tarafından TS EN 1808 standardına uygun şekilde üretilmiştir. Bu sayede güvenilir bir çalışma imkanı siz değerli müşterilerimize sağlamaktadır.  Tırmanma halatı dışında asma iskele çalışanları emniyet halatları ile kendilerini bağlayarak iş güvenliği tedbirlerini sağlamaktadır. Kontrol dışı gelişebilecek aksiliklerde emniyet kilidi aracı devreye girerek asma iskele çalışanlarını güvene almaktadır. Kullandığımız halatlar en az 8 mm çaplıdır ve galvaniz kaplıdır. Yerli imalat olan ve tüm kalite kontrol raporlarının oluşturulduğu motorlarımız güvenli çalışma imkanı sağlamaktadır.  Aşırı yük siviçleri üst limit siviçleri ve alt limit siviçleri ile elektirkli asma iskele bağlanarak belirtilen yük sınır ve limitlerinin kontrolü sağlanmış olur. Asma iskele çalışanı tarafından, motorlara, panoya ve emniyet kilit sistemine verilebilecek tüm zarar ve arızalanmaları, çalışanlarımızın kontrolünde mevcut arıza giderilerek ortadan kaldırılmaktadır. Asma iskele sepetlerimiz  hammerton boya yada galvaniz kaplamalı olarak kullanılabilmektedir.  Elektrikli asma iskelede  kullanılan tüm parçalar CE ve İSO sertifikalıdır. Makine mühendisler odası tarafından onay alınacak şekilde kurulumları yapılmaktadır.

Berksan Asma İskele firmasını tercih sebebiniz

  • Hızlı ve süratli servis imkanı
  • Müşteri memnuniyeti ve kalite odaklı
  • Asma iskele sepeti, boyları 2 ve üzeri parçalardan oluştuğundan ötürü, boyları, 2, 4 ve 6 metre olarak arttırılabilir;
  • Teras ve Parapet duvarlı dahil her çeşit çatı üzerine kurulum olanağı sağlanması;
  • Hareket edebilir gezici ayak sistemi;
  • Gezici ayaklı mobil, işkence konsollu sabit ve hareketli şaryo tipi iskele olma özelliğinden, kurulum kolaylığı işlerinizi büyük ölçüde rahatlatır;

Asma iskelelerimizi gönül rahatlığı ile kiralık ve satılık hizmetimizden faydalanarak kullanabilir ve uzun süreli çalışmalarınız da, rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

 

HEMEN TEKLİF ALIN