Berksan Asma İskele Sistemleri

Elektirikli Asma İskele

Home Elektrikli Asma İskele

Berksan Asma İskele Sistemleri

Berksan Asma İskele sistemleri olarak 30 yılı aşkın deneyimimiz sek törel öncülüğü gerçekleştirmemize ve asma iskele sistemlerinin güncel teknolojiyle pekiştirilmesine yardımcı olmaktadır.

Berksan asma iskele, asma iskele imalatı, asma iskele montajı ve asma iskele periyodik bakımı hizmetlerini bünyesinde barındırarak çeşitli branşlarda profesyonel destekler sunmaktadır. Yeni tip yerli motorlar, kaldırma sistemleri, şarjolar ve asma iskele sepet imalatı inovasyon gücümüzle iş güvenliğini ön plana çıkartmış ve bu sistemler içerisinden %100 verim alınmasına olanak sağlamıştır.

Siz değerli müşterilerimiz için sunmuş olduğumuz asma iskele yapısı, giydirme cephelerin tamamına bire bir uyum sağlamakta ve tüm iş alanlarında iş güvenliği ön planda tutularak süreçlerinizi kolaylaştırmaktadır. Berksan asma iskele sistemlerini kullanarak cephelerde montaj çalışmaları, dış cephe temizliği ve diğer faaliyet alanlarında süreçlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Asma iskele sistemlerimizin tamamı Berksan markası altında üretilmekte ve kendi fabrikalarımızda imal edilmektedir.

Dış Cephe Sistemleri

Güvenilir ve Pratik, Dış Cephe Temizlik Sistemleri iş süreçlerinizi kolaylaştıracak.

Asma İskele Kiralama

Daha ekonomik çözümler için, Asma iskele kiralama hizmeti sunuyoruz.

Neden Berksan Asma İskele Sistemleri

  • Üstün müşteri memnuniyeti ana hedeflerimiz arasında yer almaktadır.
  • %100 İş güvenliği prensibimiz tüm asma iskele sistemlerinin başarılı bir şekilde kullanım kolaylığı ve güvenliğini oluşturmaktadır.
  • Arge çalışmalarımız Asma İskele sistemleri ve yan ürünlerimizin daha ekonomik fiyatlarla son kullanıcıya ulaşmasına yardımcı olarak daha kaliteli ürünlerin ön plana çıkmasına yardımcı olmaktadır.
  • Tüm dış cephe sistemlerine uygun asma iskele sistemleri imalatı gerçekleştiriyor ve hızlı bir şekilde faaliyet alanlarına sokuyoruz.

Çalışma Saatleri

Pazartesi – Cuma10.00 – 18.00
CumartesiRandevu Kapalı
PazarRandevu Kapalı
Resmi Tatil Kapalı

Randevu Al