Enter your keyword

Hakkımızda

En uygun asma iskele fiyatları ile asma iskele sektöründe, imalat, kiralama ve dış cephe sistemleri ile hizmet veren firmadır.

BİZ KİMİZ ?

Asma iskele sektöründe 1987 yılından itibaren en uygun asma iskele fiyatları ile faaliyet gösteren firmamız , önce BERK ASMA İSKELE LTD. olarak faaliyette iken imalat ve montaj konularında, gelişen teknolojiye uyarak, BERKSAN ASMA İSKELE LTD. olarak yeni tip yerli motorlar ve yerli kaldırma sistemleri , şaryolar ve sepetler imalatına girmiştir. Şirketimiz, en uygun asma iskele fiyatları ve kaliteli hizmet anlayışı ile elektrikli asma iskele sektöründe lider firmalardan biridir.

İmalatımız olan asma iskeleler giydirme cepheler, (aluminyum cephe , prekast cephe , cam cephe) gibi cephelerde montaj çalışmaları için ve cephelerin temizliği için cephe temizlik sistemlerinin imalat ve montajı, müşterilerin telepleri ve bina projelerinin elverdiği şartlarda çözümlerle üretilmektedir. Cephe boya işleri, cephe mantolama gibi faaliyetlerde ise, müşterilerimize elektrikli asma iskele veya kollu asma iskeleleri de kiralama yoluyla tahsis etmekteyiz.

Giydirme cepheli binaların daha proje safhasında cephe temizlik çözümleri düşünülmeli ve o binaya göre en ekonomik ve kullanışlı cephe temizlik cephe temizlik iskeleleri çözümüne karar verilmelidir. Zira giydirme cephe montajı sırasında bu sistemlerin montajı daha sağlıklı olmaktadır. Bu asma iskele imalatımız, CE standardına uygun İSO 9001 belgeli olup , birçok binalarda kullanılmaktadır.

Neler Yapıyoruz ?

Berksan Asma İskele binalarınızın, iş yerlerinizde cam silimi, temizlik, boyama, mantolama ve sıva işleriniz dahil olmak üzere asma iskele konusunda uzman ve yeterli kadromuz ile siz değerli müşterilerimizin her zaman yanında olan firmamız sizlere en kaliteli, profesyonel ve en uygun asma iskele fiyatları ile hizmet sunuyoruz. Dış cephe cam temizliklerinde şirketimiz tarafından kullanılan temizleme ekipmanları tamamı ile kullanıma elverişlidir Kullanılan ekipmanlarımızda en ufak bir bozulma oluşturmamaktadır. Cam temizleme işlerinde dahil olmak üzere çeşitli özellikleri ile birlikte cam yapısında herhangi bir şey olmamaktadır. Bazı camlar özellikli yapıya sahiptirler. Dış cephe cam temizleme işlerinde yapılabilecek hatalı işler sonucunda da cam da incelme, çizilme, yapısında bir süre sonra bozulma ve camın meteral özelliğini yitirmektedir. Aksi problemlerin oluşmaması adına Berksan Asma iskele hizmetinizdedir.

 

Çevre, iş sağlığı ve güvenliği sağlanarak yapılan dış cephe asma iskele temizleme hizmetleri, müşteri istek ve önerilerine daima  cevap verebilmek amacıyla tecrübeli çalışma arkadaşlarımız tarafından planlanan asma iskele kurulum ve müşteri memnuniyet ilkelerine uygun hareket edilmektedir.

Binanızın dış cephe işlerinde  Berksan Asma İskele deneyimi ve güvenilirliği ile hizmetimiz ön plana çıkıyor.
Asma iskele firmaları  içerisinde dış cephe  hizmetlerinde asma iskele konusunda güven duyabileceğiniz  firmamız Berksan Asma İskele’dir.

Asma iskele işlerinde kurulduğu yıl olan 2008 yılından bu güne sayısız projenin dış cephe Asma iskelelerini sorunsuz bir şekilde yapmaktayız. Asma İskele işlerinde kendimizi kanıtlamış olmamızın yanı sıra asma iskele fiyatları ile müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Berksan Asma İskele şirketi  kullandığı asma iskele ürünlerinin güvenirliği ve kalitesi ile çalışanlara verilen asma iskele kullanım talimatnamesi ile  kullanım şartlarını verilen eğitimlerle öğrenmektedirler.

Güvenlik prosedürlerimize gerekli  alınan güvenlik önlemleri, güvenlik talimatlarımız doğrultusunda gerçekleşen faaliyetler sayesinde dış cephe asma iskeleleri güvenli, sağlıklı ve sorunsuz gerçekleşmektedir.