Skip links

Kiralık asma iskele

profesyonel ve inovatif asma iskele çözümleri

Fiyat Teklifi Al

[contact-form-7 404 "Bulunamadı"]

Uzmanına Sor!

+90 212 549 67 03

Ekonomik Çözümler

Kiralık Asma İskele

Kısa ve uzun vade de daha ekonomik çözüm arayışı içerisinde bulunan kurumlar için en doğru adım kiralık asma iskele olacaktır.

Asma İskele Kiralama

Asma iskele imalatı dışında daha ekonomik çözümler de sunmaktayız. Bünyemizde barındırılan asma iskele kiralama hizmetimizden yararlanabilir, proje bazlı asma iskele ihtiyaçlarınızda oluşan maliyetleri aşağıya çekebilirsiniz.

Berksan asma iskele kiralama hizmetlerimizde sunmuş olduğumuz ürünlerimiz giydirme cephelerin tamamına %100 uyum sağlamakta ve Berksan markası tarafından garanti altına alınmaktadır. Ayrıca proje bazlı ileteceğiniz ek taleplerinize istinaden kiralık asma iskele sistemlerimiz revize edilerek kullanılacak cephelere uygun hale getirilebilir. Kiralama sürecinin tamamında uygulama alanları sıklıkla profesyonel ekibimiz tarafından kontrol edilmekte ve proje boyunca sizlere destek sağlamaktadır.

Asma iskele kiralama süreçlerimizi büyük bir titizlikle yönetmekteyiz. Siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti her zaman misyonumuzun temel parçası arasında yer almıştır. Sizlerin ihtiyaçlarını doğru anlıyor ve hizmetlerimizi en uygun koşullara adapte olacak şekilde güncelliyoruz.

Berksan Asma İskele Kiralama Sistemleri

Elektrikli asma iskele sistemlerini direkt olarak satın almak başlangıç maliyetleri açısından bazı kurumlar tarafından çekinceli yaklaşımlar oluşturabilmektedir. Berksan asma iskele olarak, başlangıç maliyetlerini en aza indirebilmek adına tamamen yerli üretimimiz olan asma iskele hizmetlerinin aylık yıllık ve proje bazlı kiralamakta ve son kullanıcı hizmetine sunmaktayız.

Asma İskele Kiralama Sürecinin Detayları

Genel olarak kiralama çözümü proje içi ve proje sonu süreçlerinde satın almaya dönmektedir. Asma iskele kiralama sürecini başlatan son kullanıcılarımız diledikleri zaman asma iskele satın alma sürecine geçebilir ve asma iskele sistemini bünyelerine katabilirler.

Yüksek yapılarda yük kaldırma ve dış cephe temizlik işlemleri için iskele sistemlerine ihtiyaç duyulmaktadır.  Belirtilen süreçlerin tamamında iş güvenliğini doğru bir şekilde sağlayabilmek için elektrikli iskele sistemleri en güvenilir çözüm olacaktır.  Kullanım kolaylığı, hareket özgürlüğü ve her yapıya uygun çözümler oluşturması açısından Berksan siz değerli müşterilerimizin çözüm ortağı olmaktadır.

Asma iskele en çok tercih edilen uygulama Alanları?

Asma iskele, faaliyet alanlarına göre uygulama bölümleri değişkenlik gösterebilmektedir. Ülkemizin inşaat sektöründeki gelişmeleri, arge yatırımları ve yeni faaliyet alanları asma iskele sistemlerinin de uygulama alanlarını genişletmiştir. En çok kullanılan uygulama alanları aşağıdaki gibidir.

  • Dış cephe Giydirmeleri
  • Dış cephe yenileme faaliyetleri
  • Sıva ve Dış boyama süreçleri
  • Dış ce iç cephe onarım ve yenileme alanlarında

Asma iskele seçiminde öncelik tercihiniz her zaman iş güvenliği olmalıdır. Faaliyet alanına göre asma iskele yapısının düzenlenmesi ve uygulanması gerekmektedir. Yapı ve dış cephe unsurları seçim sırasında en çok dikkat edilmesi gereken konuların başında gelmektedir. Faaliyet sürecini gerçekleştirecek kurumun ön keşif sırasında uygulayacağı güvenlik protokollerini muhakkak öğrenmeli ve uygulama sırasında güvenlik unsurlarının işlendiğine emin olunmalıdır. Berksan asma iskele olarak TSE standartlarında asma iskele üretmekte ve her daim iş güvenliğin ön planda tutmaktayız. Uzmanlarımızla iletişim kurarak en uygun asma iskele sistemini seçebilirsiniz.

%100 yerli üretim

detaylı bilgi

ücretsiz ön keşif

detaylı bilgi

ekonomik çözümler

detaylı bilgi

kesintisiz iş güvenliği

detaylı bilgi

uzmanlık alanlarımız

Asma iskele ihtiyaçlarınızı en doğru şekilde analiz ederek, size en doğru çözümleri sunuyoruz.

yerli üretim

asma iskele çözümleri

uygun fiyat

kiralık asma iskele

iş güvenliği

asma iskele bakım onarım

Berksan asma iskele çözümleri

Berksan Asma İskele sistemleri olarak 30 yılı aşkın deneyimimiz sek törel öncülüğü gerçekleştirmemize ve asma iskele sistemlerinin güncel teknolojiyle pekiştirilmesine yardımcı olmaktadır.

detaylı bilgi

Diğer bir tabiriyle elektrikli asma iskele bina dış cephe çalışmaları veya da inşaat şantiyelerinde karşımıza sıklıkla çıkan yük kaldırma özelliği ile beraber dış cephe sistemlerinde ana unsurudur.

Yüksek yapılarda yük kaldırma ve dış cephe temizlik işlemleri için iskele sistemlerine ihtiyaç duyulmaktadır.  Belirtilen süreçlerin tamamında iş güvenliğini doğru bir şekilde sağlayabilmek için elektrikli iskele sistemleri en güvenilir çözüm olacaktır.  Kullanım kolaylığı, hareket özgürlüğü ve her yapıya uygun çözümler oluşturması açısından Berksan siz değerli müşterilerimizin çözüm ortağı olmaktadır.

Hub IT allows your business and technology
computers to store, transmit, analyze,
and manipulate big data.

yüzde yüz yerli üretim yüzde yüz yerli sermaye

1000+ tamamlanan ve desteği devam eden proje hacmi

asma iskele teklif formu

en iyi fiyat garantisi.

Teklif isteğinizi göndermeniz ile beraber, uzmanlarımı size en geç 6 iş saati içerisinde dönüş yapmış olacaktır.

En uygun hizmeti seç.

Teklifini uzmanlarımıza gönder.